Pri objednávke nad 40€ bez DPH obdržíte darček zadarmo!

Všeobecné obchodné podmienky pre nákup v tomto internetovom obchode

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky internetového obchodu sa riadia nižšie uvedeným nákupným poriadkom, ako aj platnou legislatívou a obchodnými zvyklosťami.

Objednanie tovaru

Odoslaním internetovej objednávky vybraného tovaru zákazník potvrdzuje záväznosť jeho objednávky, vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami a zároveň potvrdzuje svoju spôsobilosť na právne úkony. Ak zákazník pri zadávaní objednávky správne vyplní e-mailovú adresu, bude mu na ňu doručená kópia objednávky ako potvrdenie zapísania objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pri prvej objednávke bude zákazníkovi tiež zaslané prihlasovacie meno a heslo pre prípadné ďalšie nákupy v e-shope, kontrolu objednávky alebo stav jej vybavovania. Ak nepríde kópia objednávky na zadanú e-mailovú adresu, v najbližšom možnom termíne nás kontaktujte.

Objednávka je vždy považovaná za záväznú pre obe strany, ak nie je dohodnuté inak.

Storno objednávky

Storno objednávky zo strany kupujúceho:
Objednávku je možné stornovať telefonicky, prípadne e-mailom, ak je objednávka prijatá a tovar ešte nebol expedovaný. V prípade neskoršieho zrušenia objednávky má predajca nárok na náhradu škody, predovšetkým preukázateľných nákladov spojených s expedíciou tovaru.

Storno objednávky zo strany predávajúceho:
Prevádzkovateľ internetového obchodu má právo stornovať objednávku alebo jej časť v prípade, že sa objednaný tovar počas vybavovania objednávky prestane vyrábať alebo dodávať na český trh, prípadne sa výrazným spôsobom zmení jeho cena. O zrušenie objednávky bude zákazník informovaný. Ak už hodnotu objednaného tovaru v stornovanej objednávke uhradil, bude mu príslušná suma vrátená v najbližšom možnom termíne.

Dodanie tovaru

Tovar uvedený ako „skladom“ je štandardne expedovaný do 5 pracovných dní. Vo výnimočných prípadoch môže byť táto lehota dlhšia, každopádne zákazník je o tom informovaný. V prípade nedostupnosti tovaru alebo dlhšej dodacej lehoty môže zákazník stornovať objednávku telefonicky alebo e-mailom bez akýchkoľvek sankcií z našej strany.

Za tovar je účtovaný poplatok presne podľa jeho váhy.

Spôsoby platby

  • Dobierka - pri obdržení tovaru kuriérom.
  • Hotovosť - pri osobnom odbere tovaru.
  • Platba vopred

Záruka a reklamácie

Všetok ponúkaný tovar je štandartnej kvality a je naň poskytovaná plná záruka 24 mesiacov podľa platných legislatívnych predpisov a podľa záručných podmienok výrobcu.

Reklamovaný tovar je potrebné zasielať na adresu nášho servisu:
KAINZ SERVICE
Galvaniho ul. 2/a
821 04 Bratislava

Odstúpenie od kúpnej zmluvy - vrátenie tovaru

U tovaru zakúpeného prostredníctvom internetového obchodu má kupujúci - nepodnikateľ-fyzická osoba podľa Obč. zák. do 14 dní od doručenia tovaru právo na jeho vrátenie bez udania dôvodu. Tovar nesmie byť žiadnym spôsobom poškodený, niesť znaky používania alebo inak znehodnotený a musí byť zabalený v originálnom obale spolu so všetkým príslušenstvom. K tovaru musia byť priložené všetky dokumenty a to vrátane faktúry a záručného listu. Následne bude zákazníkovi prevedená príslušná suma odpovedajúca predajnej cene, která však môže být ponížená o cenu:

1. manipulačného poplatku tzn. skontrolovanie vráteného tovaru – jeho uvedenie do pôvodného stavu (jednotná cena 2,50€),

2. pri poškodení alebo znehodnotení originálneho balenia komponentov prístroja,

3. pri poškodení alebo znehodnotení prístroja alebo jeho komponentov zo strany kupujúceho.

Zodpovednosť za správnosť údajov

Informácie na webových stránkach sú sčasti prevzaté od tretích strán a môžu obsahovať vecné a technické nepresnosti alebo typografické chyby a môžu byť aktualizované bez predchádzajúceho upozornenia. Predajca teda nemôže bezvýhradne garantovať správnosť ich obsahu.

Predajca nenesie voči inej strane zodpovednosť za škody, spôsobené použitím informácií z internetového obchodu alebo odkazovaných webových stránok, ak tieto informácie neboli následne na prianie zákazníka písomne potvrdené zo strany predajcu.

Informácie o ochrane údajov GDPR

Ak ste naším zákazníkom, odberateľom noviniek alebo návštevníkom webu, zverujete nám svoje osobné údaje. My zodpovedáme za ich ochranu a zabezpečenie. Zoznámte sa s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR (Nariadenie o ochrane osobných údajov). Dokument na stiahnutie TU.